Ana sayfa

shenzhen Ever Advance Technology Limited şirket Profili

şirket Profili

Advance Lighting, iç ve dış mekan yüksek güçlü LED lambaları araştırmak, geliştirmek, üretmek ve ihraç etmek konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir.Ürünlerimiz, tavan lambaları, spot lambaları, ray lambaları, çim lambaları, mağaza sayaç lambaları, hat lambaları, yer altı lambaları, okuma lambaları ve güneş aydınlatma sistemini içeren CE & RoHS onaylı olarak üretilmektedir.Tüm Işık kaynakları Epistar, Edison, SCC, CREE markadır.

 

Gelişmiş Aydınlatma LED ışıklarının başlıca avantajları, enerji tasarrufu, çevre dostu, yüksek verimli, uzun ömürlü, uygulanabilirlik ve benzersiz radyatör tasarımıdır.Şirketimizin yönetim sistemi ISO9001:2008'e uygundur.Tüm ürünler, tüm lambaların iyi çalışabileceğinden emin olmak için sıkı kalite kontrol prosedürlerinden ve yaşlanma testi sürecinden geçer.

 

Advance Lighting ürünlerinin en büyük avantajı, otel, mağaza, villa, müze, iş merkezi vb. çeşitli durumlarda kullanıma izin veren çeşitli türleridir.Mükemmel kalitesi, uygun fiyatı, hızlı teslimat süresi ve her yönüyle satış sonrası hizmetleri ile Advance Lighting lambaları, özellikle Avrupa, Amerika, Avustralya ve Asya pazarlarında çok popüler olmak üzere tüm dünyada kabul görmüştür.Müşterilerimizi her zaman aşağıdaki yol gösterici politika ile memnun ediyoruz: “Profesyonel olun, dürüst olun, yaratıcı olun ve önce Müşteriler, önce kalite, önce hizmet”.

Advance Lighting, aydınlatma işi konusunda en iyi seçiminizdir ve yakın gelecekte karşılıklı yarar temelinde iş ilişkisi kuracağımızı umuyoruz.Ve dünya çapındaki müşteriler bizimle iletişime geçmekten ve bizi ziyaret etmekten memnuniyet duyarlar.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Advance Lighting şirketi, Guangdong Eyaleti, Shenzhen'de bulunan 2005 yılında kurulmuş bir yüksek teknoloji şirketidir. Şirket ağırlıklı olarak LED tüpler, LED ampuller, LED tavan lambası ve diğer LED aydınlatma hizmetleri üretmektedir.

shenzhen Ever Advance Technology Limited shenzhen Ever Advance Technology Limited shenzhen Ever Advance Technology Limited shenzhen Ever Advance Technology Limited shenzhen Ever Advance Technology Limited
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : GELİŞMİŞ AYDINLATMA

No. Çalışanları : 10~20

Yıllık satış : 100-200

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin shenzhen Ever Advance Technology Limited Sertifikalar Çin shenzhen Ever Advance Technology Limited Sertifikalar Çin shenzhen Ever Advance Technology Limited Sertifikalar Çin shenzhen Ever Advance Technology Limited Sertifikalar